Můj příběh

"Mou vášní je trávení času o samotě i na cestách. Ukazuju tak ostatním lidem, proč být jen sami (se) sebou a umět si to užívat."

Dnes už umím být jen sama se sebou....

Jsem pevně ukotvená sama v sobě a umím naslouchat svým vlastním pocitům a řídit se jimi. Nejsem už tak jednoduše ovlivnitelná, rozhoditelná lidmi a okolnostmi zvenčí a umím si zachovávat svůj klid a vyrovnanost bez ohledu na vnější okolnosti.

Je to moc fajn pocit neutíkat sama od sebe, ale naopak být v souladu se svou duší. Nebýt závislá na nikom dalším, být závislá hlavně sama na sobě ! Já se mám ve svém životě na prvním místě a od toho se mi potom odvíjí vztahy ke všem ostatním kolem mě.

Mám naučené vnímání sebe sama a naslouchání sobě. Svým niterným touhám, voláním a přáním věnuju velkou pozornost. Už je nezametám hned pod koberec, protože vím že to je to ono, to je to pravé ořechové, co mi přinese to moje pravé osobní štěstí, po kterém tak moje duše touží a chce být vyslyšena.

Trávit čas o samotě vyhledávám  

Nacházím v tom velké naplnění. Ideální je procházdní se v přírodě, v lese nebo prostě jen tak být kdekoliv sama. Taky je fajn vyrazit třeba na víkend na hory sama, nebo se sbalit a odjet na týden na Ibizu . Neznamená to však, že bych neměla ráda přítomnost lidí, ráda se s lidmi setkávám a povídám, ale už se pak vždycky těším na to, jak budu zase sama.

V lednu 2018 jsem odjela na necelý měsíc na Bali a při návratu jsem si děkovala, že jsem se pro to rozhodla a poslechla se to udělat. Nadchlo mě to tam natolik, že jsem se rozhodla to udělat po roce znovu a odjet na Bali v lednu 2019 a vrátit se domů až v červnu 2019 :-)

Bali v únoru 2018

Neměla jsem to tak ale vždycky...

Když jsem byla na střední škole, tak jsem se nemohla dočkat až odmaturuju a budu moci konečně roztáhnout křídla a odjet pryč do zahraničí. To se mi také splnilo - odjela jsem jako aupair na rok do Londýna. To byla pro mě perfektní škola a obrovská zkušenost. Jenomže po roce se mi tam nějak přestalo líbit, tak jsem se rozhodla vrátit domů a odjet následně pracovat na zaoceánskou loď.

Věci se ale daly úplně jiným směrem...

Zatímco jsem byla doma, tak jsem se poznala s přítelem a rozhodla jsem se dát přednost jemu a nikam pryč už neodjíždět. Takže jsem tímto svoje původní touhy po cestování zasunula někam hodně hluboko a začala jsem žít takový ten klasický život - práce a domácnost.

Když bych měla vrátit čas, tak bych se rozhodla jinak, ale nelituji toho, protože v tu dobu a v té chvíli jsem se rozhodla nejlépe jak jsem uměla a mělo to určitě svůj pádný důvod. Mělo to tak prostě být.

Začala jsem pracovat v kanceláři pro internetový obchod s nábytkem a po práci se věnovala rodinnému životu, starala se o dům a dvě přítelovy děti, které s námi bydlely. Někdy to bylo náročné, ale vždycky jsme to nějak zvládli. Vztah se ale nakonec stejně po sedmi letech rozpadl. Stalo se to na podzim roku 2012.

Nastal tak čas, kdy jsem si řekla, že jdu začít hledat sama sebe..

Začala jsem žít sama a jinak...

 

 

Zpočátku jsem si jen tak užívala života - svobody a neřešila vůbec nic. Po dvou letech - po mém začínajícím vnitřním nutkání a té touze po poznání - jsem se začala pídit po informacích, inspirativních lidech, knihách, videích a seminářích od lidí, kteří už byli tam, kde jsem toužila být taky.

Začala jsem se velmi zajímat o duchovní svět - tedy o to vše nehmotné co není vidět, slyšet, cítit a přesto to tak nějak existuje :-)

Začínalo to návštěvou u astroložky, numeroložky, dále jsem podstoupila hlubinnou terapii, prošla jsem kurzem SRT (napojení na vyšší já), hodně mi dal a pořád dává Jarda Dušek a jeho přednášky - hlavně Čtyři Dohody a Pátá Dohoda. V Praze jsem byla na workshopu Teal Swan...

Lákalo mě zkusit si prožít týden ve tmě, kde jsem byla v říjnu 2017, velmi mě zaujala Doreen Virtue a její andělské knihy a karty, dále jsem prošla kurzem andělského (automatického) psaní....

Čtyři dohody a Pátá dohoda J.Duška v srpnu 2018 ve Velkých Karlovicích

Zjistila jsem, že mám svůj život plně ve svých rukou..

 

Rozhodla jsem se, že chci svůj život změnit.  Zjistila jsem, že jsem plně zodpovědná za vše, co se mi v životě děje a je jen na mě, jak ke všem událostem budu přistupovat.

Poznala jsem, že máme každý vždy na výběr, jestli se cítit jako oběť anebo jako tvůrce svého života.

Rozhodla jsem se, že chci žít plnohodnotný život a to v tom nejlepším možném co život nabízí…Ono totiž když se pro něco takhle rozhodnete, tak ten život (vesmír) vám v tom s radostí začne pomáhat, ale neudělá to celé sám za nás - je k tomu potřeba aktivně podnikat naše kroky.

Je potřeba následovat svou intuici, která jde většinou proti logické mysli.

Poznala jsem, jak fungujeme na programech, které jsme si vytvořili třeba už v prenatálním období nebo si přitáhli z minulého života anebo vytvořili v dětství. Program je uložen v podvědomí a člověk jede podle něj, aniž by si to uvědomoval.

Pokud si však člověk uvědomí, že je něco špatně a chce to změnit, tak to naštěstí vždycky jde. To rozhodnutí opět vede k tomu, že nám život začně do cesty posílat různé osoby, články, situace, kurzy... a cesta může se začít :-)

Takto začala na podzim v roce 2012 moje cesta a já ji tady s vámi ráda budu sdílet :-)